تویوتا آئوریس جدید در نمایشگاه خودرو ژنو معرفی شد

تویوتا آئوریس جدید (Toyota Auris 2018) رسما در نمایشگاه خودرو ژنو 2018 رونمایی شد. این خودرو هاچ بک از سیستم هیبریدی جدید شرکت تویوتا به منظور بهره‌ وری بهتر قدرت بهره می‌ برد.

با گذشت 20 سال از موفقیت توسعه هیبرید و حضور در بازار، تویوتا تصمیم گرفته است تا استراتژی جدیدی را برای ادامه راه در نظر بگیرد. در همین راستا آن‌ ها دو نیروی برق هیبریدی (یکی به سبک سنتی برای بهره‌ وری از سوخت و رانندگی آرام و دیگری ارائه کننده قدرت بیشتر برای ارائه رانندگی پویاتر ) را برای مدل‌ های اصلی خود ارائه کرده‌ اند. برای نخستین بار، این تکنولوژی جدید سیستم هیبریدی را می‌ توانیم در تویوتا آئوریس جدید ببینیم که در نمایشگاه بین‌ المللی ژنو رونمایی شد. البته این رونمایی با تاخیر چند ماهه انجام شد، زیرا قرار بود در نمایشگاه دیترویت شاهد معرفی آن باشیم.

تویوتا آئوریستویوتا آئوریس

این خودرو هاچ بک مبتنی بر پلتفرم TNGA طراحی شده و قرار است با پیشرانه 1.2 لیتری توربو روانه بازارها شود. یک سیستم هیبریدی مشابه نیز که از پیشرانه 1.8 لیتری قدرت می‌ گیرد و قادر به تولید 122 اسب بخار انرژی است نیز وجود دارد. تویوتا این پیشرانه را آرام، مبتنی بر سیستم انتقال مستقیم و کاملا واکنشگرا است و با هزینه‌ ی کم مالکیت بدون نیاز به شارژ مجدد پلاگین، از انتشار CO2 کمی بهره می‌ برد.

تویوتا آئوریستویوتا آئوریس

مقاله‌های مرتبط:

آخرین قیمت خودرو در بازار ایران (خودروهای داخلی و وارداتی –…

هیوندای سوناتا هیبریدی 2018 و نسخه پلاگین هیبریدی سوناتای…

اگر می‌ خواهید قدرت بیشتری به دست آورید، این قول ژاپنی خوشحال می‌ شود که یک مدل دیگر هیبریدی 2.0 لیتری توسعه پیدا کرده‌ ی خود را نیز به فروش برساند. این پیشرانه می‌ تواند قدرت 180 اسب بخار را تولید کند. به منظور ارائه تجربه رانندگی بهتر نیز، تویوتا آئوریس جدید مجهز به پیشرانه 1.2 لیتری از پدال‌ های روی فرمان بهره می‌ برد.

تویوتا آئوریستویوتا آئوریستویوتا آئوریستویوتا آئوریستویوتا آئوریستویوتا آئوریستویوتا آئوریستویوتا آئوریس

تویوتا می‌ گوید که هدف از طراحی نسل جدید هاچ بک آئوریس ساختن خودرویی جسور و پویا در سگمنت خود است. هرچند تویوتا برای تغییر طراحی نسل سوم این خودرو خود محافظه کارانه عمل کرده است، اما اسپورت‌ تر از نسل‌ های گذشته خود به نظر می‌ رسد.

تلگرام
فروشگاه اینترنتی 5040 تویوتا ,آئوریس ,هیبریدی ,جدید ,پیشرانه ,قدرت ,تویوتا آئوریس ,آئوریس جدید ,آئوریستویوتا آئوریستویوتا ,نمایشگاه خودرو ,سیستم هیبریدی منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آیروفیلم - دانلود فیلم و سریال وبسایت دربیران پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان کاسپین تجهیز نیرو نرم افزارهاي تخصصي دامپروري و كشاورزي مديران پایگاه خبری وحیدیه نگار تــــک خــــنده*بزرگترین سایت سرگرمی* پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان ویکی بیبی مجله تخصصی بیبی پرو فروشگاه آترامارت احمدسولو یادته snow white a tale of terror نحوه ثبت نام فایر چت اشکان رئیسی ضرب المثلهای کلاس چهارم فرهنگ‌بومی داستان ادبی که فرد موجب تغییر جامعه یا جامعه موجب تعیر افراد شده است آهنگ تصویری از امیر مفتاحی شاید فراموشم کنی دانلوداهنگملانیبنامبرنگرد شبکه های جم رو بدون استفاده از لاینز باکس